Menu
Your Cart

Günübirlik

AYDER YAYLASI TURU AYDER YAYLASI TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Doğanın eşsiz manzaralarını görebileceğiniz yerlerden biri de Ayder yaylasıdır. Bu açıdan seyahat imkânlarımız dâhilinde Ayder yaylasına da gezi fırsatları sağlıyoruz. Sizlere iyi bir hizmet sunabilmek adına tur noktalarımız içerisinde çeşitli aktiviteleri barındırıyoruz. Gezi boyunca güzel bir ..
0TL
DETAYLAR
BATUM KÜLTÜR TURU BATUM KÜLTÜR TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Batum turu çerçevesinde sizleri birçok önemli alana getiriyor, tarihi noktalara tanıklık etmeninizi sağlıyoruz. Batum turu hizmeti dâhilinde pek çok doğal alanı görebileceğiniz gibi şehir ile ilgili detaylı bilgi de edinebilirsiniz. Gürcistan’ın önemli şehirlerinden biri olan Batum şehri güzelli..
0TL
DETAYLAR
BORÇKA KARAGÖL TURU BORÇKA KARAGÖL TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Turlarımız dâhilinde yer alan güzergâhlardan biri Borçka Karagöl turudur. Bu açıdan araçlarda sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmesi için covid 19 önlemleri dahilinde hijyenik bir erişim imkanı sunuyoruz. Turlar öncesinde araçların düzenli bir şekilde temizliğini sağlıyoruz. Doğa ile iç içe b..
0TL
DETAYLAR
ÇAĞRANKAYA-HANDÜZÜ YAYLASI TURU ÇAĞRANKAYA-HANDÜZÜ YAYLASI TURU
Free /KİŞİ BAŞI
İş yoğunluğu nedeni ile tatile çıkamayanlar için özellikle stres atarak yorgunluğun giderilmesi anlamında günübirlik turlar kurtarıcı olabilmektedir. Kısa ve rehberli turlar, uzun süreli yorgunluğu gidermese de kafa dağıtmak amacı ile tercih edilen tatil türlerinden birisi olarak görülmektedir. ..
0TL
DETAYLAR
DOUBLE HUSER-POKUT TURU DOUBLE HUSER-POKUT TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Double Huser Pokut Turu Turuİş yoğunluğu nedeni ile tatile çıkamayanlar için özellikle stres atarak yorgunluğun giderilmesi anlamında günübirlik turlar kurtarıcı olabilmektedir. Kısa ve rehberli turlar, uzun süreli yorgunluğu gidermese de kafa dağıtmak amacı ile tercih edilen tatil türlerinden ..
0TL
DETAYLAR
ELEVİT YAYLASI TURU ELEVİT YAYLASI TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Elevit yaylası turumuz dâhilinde sizleri doğanın bir parçası olmak için keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz. Sitemiz bünyesinde sağladığımız hizmetlerden biri olan yayla turlarımız ile birlikte çeşitli doğal güzergahları gezme imkanı sağlamış oluyoruz. Elevit yaylası turumuz ile Rize’nin önemli no..
0TL
DETAYLAR
ERZURUM KÜLTÜR TURU ERZURUM KÜLTÜR TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Dadaşlar diyarı adıyla bilinen Erzurum her yıl binlerce turistin gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. Turizm acentemiz kapsamında da sizlere gerek Rize’den gerekse Trabzon’dan Erzurum kültür turu imkânı sunuyoruz. Müşterilerimizin en iyi şekilde tur hizmetlerimizden faydalanabilmesi adına sizlerin ..
0TL
DETAYLAR
GİTO YAYLASI TURU GİTO YAYLASI TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Gito turumuz dâhilinde sizleri doğanın bir parçası olmak için keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz. Sitemiz bünyesinde sağladığımız hizmetlerden biri olan yayla turlarımız ile birlikte çeşitli doğal güzergahları gezme imkanı sağlamış oluyoruz. Gito yaylası turumuz ile Rize’nin önemli noktalarına eğ..
0TL
DETAYLAR
HUSER YAYLASI TURU HUSER YAYLASI TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Doğanın eşsiz manzaraları içerisinde sizlere güzel bir seyahat fırsatı sunan sitemizin sıklıkla tercih edilen tur imkânlarından biri de Huser yaylasıdır. Aynı zamanda yayla turlarımız arasında önemli bir yere sahip olan Huser turu bünyesinde birçok fırsata da erişim imkanı sunuyoruz. Araçlarımız..
0TL
DETAYLAR
ORDU-GİRESUN MAVİGÖL TURU ORDU-GİRESUN MAVİGÖL TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Mavinin en güzel tonlarıyla karşılaşabileceğiniz Giresun Mavigöl bölgesi Karadeniz’in en çok tercih edilen aktiviteleri arasında yerini almıştır. Doğaseverler için oldukça keyifli bir tur olacağını temenni ederiz. Deneyimlemeniz gereken etkinliklerden biri olarak Mavigöl, Kuzalan tabiat parkı iç..
0TL
DETAYLAR
POKUT SAL YAYLASI TURU POKUT SAL YAYLASI TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Doğa fotoğrafları çekebileceğiniz harika güzergâhlardan biride Pokut yaylasıdır. Bu açıdan Pokut yaylasında buluşarak sizler için rüya gibi bir rota oluşturuyoruz. Hayallerde yer alan özel mekânlardan biri de Pokut yaylasıdır. Keyifli ve eğlenceli bir yolculuk sizleri bekliyor.Günübirlik Pokut T..
0TL
DETAYLAR
SÜMELA MANASTIRI TURU SÜMELA MANASTIRI TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Trabzon şehrinin önemli güzergâhları arasında yer alan Sümela manastırı tarihsel açıdan dikkat çekici bir yere sahiptir. Gerek ülkemizden gerekse dünyanın birçok yerinden gelen misafirleri ile Sümela manastırına turlar düzenliyoruz. Aynı zamanda sizlerin rahatını sağlayabilmek ve sağlıksal sorun..
0TL
DETAYLAR
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
1