Menu
Your Cart

ELEVİT YAYLASI TURU

ELEVİT YAYLASI TURU
ELEVİT YAYLASI TURU
ELEVİT YAYLASI TURU
ELEVİT YAYLASI TURU
ELEVİT YAYLASI TURU
ELEVİT YAYLASI TURU
ELEVİT YAYLASI TURU
0TL

Elevit yaylası turumuz dâhilinde sizleri doğanın bir parçası olmak için keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz. Sitemiz bünyesinde sağladığımız hizmetlerden biri olan yayla turlarımız ile birlikte çeşitli doğal güzergahları gezme imkanı sağlamış oluyoruz. Elevit yaylası turumuz ile Rize’nin önemli noktalarına eğlence dolu bir seyahat keyfi hizmeti sunuyoruz. Yayla tadında güzel bir gezi geçirmek istiyorsanız bu turumuz tam size göre.

Elevit Yaylası Turu

Bütün turlarımızda kişisel hijyen kurallarına dikkat ediliyor. Aynı zamanda müşterilerimiz için ekstra maske ve dezenfektan da bulunuyor. Turizm şirketimiz dâhilinde araçlarımız ofisimizin önünden kalkıyor. Sabah saat 8.00de kalkan servislerimiz ile birlikte sizleri alıyoruz.

Ayrıca sizlere ofise gelebilirsiniz. Ardından ilk durağımız fırtına vadisi olduktan sonra Fırtına vadisinde vereceğimiz kahvaltının sonrasında zipline yapabilirsiniz. Bölgenin en güzel yerlerinden olan Çamlıhemşin dizilerine ev sahipliği yapmış olan Çinçiva köyüne doğru ilerliyoruz.

Çay bahçelerinde fotoğraf çekilebileceğiniz durağımızda serbest zaman veriyoruz. İlerleyen rotamızda şimşir ormanlarını görüyor ve Hemşin yaylarından biri olarak Elevit yaylasına geçiş yapıyoruz. Her zaman güzelliği ve doğallığı ile göz kamaştıran Elevit yaylasında isteğe bağlı olarak öğle yemeğini yiyoruz.

Fiyat İçerisinde Bulunan Hizmetler

Şehrimizden kalkan konforlu araçlar ile erişim ve programlarda belirtilen çevre gezileri fiyata dâhil olan hizmetler içerisindedir.

Fiyat İçerisinde Bulunmayan Hizmetler

Fiyat kapsamında yer almayan hizmetler ise seyahat boyunca gerçekleştirilen özel yemekler, yemeklerde tercih edilen içecekler, gerçekleştirdiğiniz özel alışveriş harcamaları ve müze-ören yeri giriş ücretleri olarak aktarılabilir. Aynı zamanda sizlere erişim imkânı sunabilmek için bu hizmetleri de kolaylaştırıyoruz.

Gezi Noktaları

Gezi noktaları açısından birçok seyahat noktasında sizlere uyum sağlayan rehberimiz vardır. Fırtına vadisi, Goboş Köprüsü, Şimşir Ormanları  Zilkale’dir. Şenyuva köyü de gezi noktalarımız dâhilinde yer alır.DETAILS OF THE ELEVİT TOUR

As part of our Elevit plateau tour, we take you on a pleasant journey to be a part of nature. With our Elevit plateau tour, we offer a fun-filled travel pleasure service to the important points of Rize. If you want to spend a nice trip with the taste of the plateau, this tour is for you.

 

ELEVİT PLATEAU TOUR

Within the Elevit plateau tour, our vehicles take off in front of our Ripark Tourism office at 8.00a.m. Then, after our first place is the Fırtına Valley, you can zipline after breakfast in the Fırtına Valley. We are on our way to Çinçiva village, which has hosted the TV series Çamlıhemşin, one of the most beautiful places in the region.

We give free time at our place where you can take pictures in the tea gardens. On our further route, we see the boxwood forests and pass to the Elevit plateau, one of the Hemşin springs. We have optional lunch on Elevit plateau, which is always dazzling with its beauty and naturalness.

INFORMATION ON PRICE CONTENT

While the services within our service are comfortable transportation and sightseeing tours, meals, drinks, museum entrance fees are excluded from the service pricing.

OUR SERVICES EXCLUDED FROM PRICE

The services that are not included in the price list and that you can benefit from as extras are all lunches and beverages taken during the trip. At the same time, the extra private expenses you make in the area and the entrance fees to museums and ruins are not included in the price.

JOURNEY POINTS OF ELEVİT TOUR

We have a guide that adapts to you in many travel destinations. Storm valley, Goboş Bridge, Boxwood Forests are Zilkale. Şenyuva village is also among our sightseeing spots.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1