Menu
Your Cart

Karadeniz Turu

TUR PROGRAMI1.GÜN:ÇAYELİ HAREMTEPE(ÇEÇEVA)KÖYÜ-FIRTINA VADİSİ-ŞENYUVA KÖYÜ(ÇİNÇİVA)-SALYAYLASI-POKUT YAYLASITurumuza katılan siz değerli misafirlerimizle en geç saat 09:00’a kadar buluşup turumuzabaşlıyoruz. İlk olarak Rize’nin Çayeli ilçesinde bulunan haremtepe(çeçeva)köyüneçıkıyoruz. Burası çayı i..
0TL
DETAYLAR
1.GÜN:ÇAYELİ HAREMTEPE(ÇEÇEVA)KÖYÜ-FIRTINA VADİSİ-ŞENYUVA KÖYÜ(ÇİNÇİVA)-SALYAYLASI-POKUT YAYLASITurumuza katılan siz değerli misafirlerimizle en geç saat 09:00’a kadar buluşup turumuzabaşlıyoruz.İlk olarak Rize’nin Çayeli ilçesinde bulunan haremtepe(çeçeva)köyüneçıkıyoruz.Burası çayı ile meşhur Rize..
0TL
DETAYLAR
Karadeniz’e hiç gitmemiş veya bir kez daha gitmek isteyenler için hazırlanan Bu özel Karadeniz turları 3 gece 4 gündüz üzerinden ayarlanır. Tüm kıyı sahilleri, şehirleri ve dağlarında gezmek ve en lezzetli yemeklerin tadına bakmak için ödenecek cüzi rakamlarla en güzel anılar biriktirilebilir. Yeşil..
0TL
DETAYLAR
1.GÜN:SÜMELA MANASTIRI-UZUNGÖL-GİTO YAYLASI Turumuz Rize-Trabzon dan başlayacak olup uçakla gelen misafirlerimizi hava alanında otobüsle gelen misafirlerimizi de otogardan tur operatörlerimiz karşılamaktadır.Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizle en geç saat Rize 08.00’Trabzon 09:00’..
0TL
DETAYLAR
Yemyeşil bir doğaya tertemiz bir havaya gitmek ve burada birkaç gün harika bir tatil geçirmek isterseniz Ripark Tur tüm fırsatlarıyla her zaman sizlerin yanında olmaya devam ediyor. 5 gece 6 gündüz kısa bir kaçamak yapmak ve Karadeniz’in muhteşem yaylalarında harika bir zaman geçirmek için uygun fiy..
0TL
DETAYLAR
2 gün 1 gece sürecek olan turumuzda güzel ve eğlenceli vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Lüks turizm aracımız sayesinde konforlu bir yolculuk geçireceksiniz. Lezzetli, yöresel yemeklerimizden oluşan sabah ve akşam yemeklerimizi ekstra ücret talep etmeden sizler için hazırlayacağı..
0TL
DETAYLAR
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
1