Menu
Your Cart

Yurtdışı

Tur şirketimiz bünyesinde sağladığımız hizmetlerden bir diğeri de Balkanlar turudur. Güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken, gerek tarihi gerekse doğal özellikler barındıran pek çok şehri birlikte gezmeye hazır mısınız? Sizler için en iyi hizmeti sunabilmek adına tur kapsamında çeşitli rotala..
0TL
DETAYLAR
BATUM KÜLTÜR TURU BATUM KÜLTÜR TURU
/KİŞİ BAŞI %27 indirimli
Batum turu çerçevesinde sizleri birçok önemli alana getiriyor, tarihi noktalara tanıklık etmeninizi sağlıyoruz. Batum turu hizmeti dâhilinde pek çok doğal alanı görebileceğiniz gibi şehir ile ilgili detaylı bilgi de edinebilirsiniz. Gürcistan’ın önemli şehirlerinden biri olan Batum şehri güzelli..
440TL 600TL
DETAYLAR
Gürcistan turumuz dâhilinde sizlere enfes güzellikleri barındıran şehirleri gezdireceğiz. Aynı zamanda müşterilerimizi Trabzon ve Rize’den kalkan araçlarımız ve ekibimizle beraber alarak yola başlayacağız. Grubumuzla birlikte gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize gerek sitemiz üzerinden gerekse ofi..
0TL
DETAYLAR
İran turu dâhilinde sunduğumuz seyahat ile sizleri tarihte eşsiz bir yolculuğa çıkarıyoruz. Asırlardır gelişen tarihi ile turistlerin gözde ülkelerinden biri olarak da karşımıza çıkan İran ile müşterilerimize verimli bir seyahat rotası hazırlıyoruz. Uzun soluklu olan bu yolculuğumuz ile eşsiz öz..
0TL
DETAYLAR
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
1