Menu
Your Cart

Yurtdışı

Uçaklı Balkan Masalı Turu (8 Gün 7 Gece) HER CUMARTESİ HAREKET6 Ülke – 5 Başkent – 25 ŞehirArnavutluk – Karadağ – Bosna Hersek - Sırbistan – Kuzey Makedonya - KosovaTİRAN – Lezhe - İşkodra – Bar - Petrovac - Budva – Kotor – Perast – Trebinje - Stolaç - Medjugorje (1) – Mostar – Jablanica - Konj..
0TL
DETAYLAR
BATUM KÜLTÜR TURU BATUM KÜLTÜR TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Batum turu çerçevesinde sizleri birçok önemli alana getiriyor, tarihi noktalara tanıklık etmeninizi sağlıyoruz. Batum turu hizmeti dâhilinde pek çok doğal alanı görebileceğiniz gibi şehir ile ilgili detaylı bilgi de edinebilirsiniz. Gürcistan’ın önemli şehirlerinden biri olan Batum şehri güzelli..
0TL
DETAYLAR
Gürcistan turumuz dâhilinde sizlere enfes güzellikleri barındıran şehirleri gezdireceğiz. Aynı zamanda müşterilerimizi Trabzon ve Rize’den kalkan araçlarımız ve ekibimizle beraber alarak yola başlayacağız. Grubumuzla birlikte gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize gerek sitemiz üzerinden gerekse ofi..
0TL
DETAYLAR
İran turu dâhilinde sunduğumuz seyahat ile sizleri tarihte eşsiz bir yolculuğa çıkarıyoruz. Asırlardır gelişen tarihi ile turistlerin gözde ülkelerinden biri olarak da karşımıza çıkan İran ile müşterilerimize verimli bir seyahat rotası hazırlıyoruz. Uzun soluklu olan bu yolculuğumuz ile eşsiz öz..
0TL
DETAYLAR
BATUM – TİFLİS – MTSKHETA – KUTAİSİ 1.GÜNKıymetli Konuklarımız; turumuz için güler yüzlü personelimiz eşliğinde sizleriTrabzon’dan 04:30 Rize 05:30 da Rize RiparkTurizm ofisi önünde karşılayıp yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Karadeniz sahil yolunu takip edip Sarp sınır kapısınagiderek işle..
0TL
DETAYLAR
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
1