Menu
Your Cart

ORDU-GİRESUN MAVİGÖL TURU

ORDU-GİRESUN MAVİGÖL TURU
ORDU-GİRESUN MAVİGÖL TURU
ORDU-GİRESUN MAVİGÖL TURU
ORDU-GİRESUN MAVİGÖL TURU
ORDU-GİRESUN MAVİGÖL TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Mavinin en güzel tonlarıyla karşılaşabileceğiniz Giresun Mavigöl bölgesi Karadeniz’in en çok tercih edilen aktiviteleri arasında yerini almıştır. Doğaseverler için oldukça keyifli bir tur olacağını temenni ederiz.

Deneyimlemeniz gereken etkinliklerden biri olarak Mavigöl, Kuzalan tabiat parkı içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda türkuaz rengi ile eşsiz bir görüntüye sahip olan bu göl kendine hayran bırakıyor. Sodalı akan dere de bu şekilde akan tek yer olma özelliğini de taşıması konuklarımızın dikkatini çeken tur fırsatlarından biri olmasına sebep olabiliyor.

Tur İçeriği

Mavigöl’ü kesinlikle ziyaret etmeninizi önerebiliriz. Değerli misafirlerimiz için kalkış noktaları belirlenerek sizleri en rahat konumdan almak için çaba sarf ediyoruz. Mavigöl turunu gerçekleştirmek için ofis önünden kalkan araçlarımızda yolculuğa sizleri alarak başlıyoruz. İlk durak noktamız ise Giresun şehrinin dereli ilçesinde bulunan noktada kahvaltı molası vermek oluyor.

Çay molasının da ardından kümbet yaylası girişinde manzarası ile dikkatleri üzerine çeken Çifteoluk’ta fotoğraf çekmek adına mola veriyoruz. Mesire alanı olan Aymaç tabiat alanını da ziyaret ettikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz.

Ardından turkuaza çalan rengiyle dikkatleri üzerine çeken Mavigöl’ü ziyaret etmek adına yola devam ediyoruz. Mavigöl’e vardığımızda rehberimiz ile alan hakkında bilgiler ediniyor ve ardından serbest zaman molası veriyoruz. Mavigöl’de gerçekleştirdiğimiz serbest zamanın ardından da Kuzalan şelalesini ziyaret edip dönüş için yola koyuluyoruz.

Fiyat İçerik Özellikleri

Fiyat içeriği açısından araç ile ulaşım, turizm güvencesi, rehberlik hizmeti ve seyahat sigortası fiyata dâhil olduğu gibi ekstra harcamalar ve müze ören yeri giriş bedelleri fiyata dahil değildir.

Önemli Hususlar

Hava şartları anlık değişebileceği için yanınıza kışlık giyecekler almalısınız. Aynı zamanda sabah kahvaltısı ve öğle yemekleri ekstra olacaktır.

Genel Şartlarımız

Gezi süresi bir gündür. Ayrıca rehberimiz program seyrinde değişiklikler yapabilir. Turlarımız tur programı ve rehberimiz ile bir bütündür. Belirtilen kalkış saatleri içerisinde misafirlerin biniş alanlarında olmaması durumlarında maksimum bekleme süremiz on dakikadır. On dakika sonunda katılımcılar gelmese dahi araç hareket edecektir. Herhangi bir iade yapılmaz ve turu farklı bir tarihe erteleme durumu söz konusu değildir. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına şartlarımızı güncel tutmaya çalışıyoruz.ONE-DAY-LONG ORDU-GİRESUN MAVİGÖL TOUR

Giresun Mavigöl region, where you can encounter the most beautiful shades of blue, has taken its place among the most preferred activities of the Black Sea. We hope it will be a very enjoyable tour for nature lovers.

As one of the activities you should experience, Mavigöl is located in the Kuzalan nature park. This lake, which has a unique appearance with its turquoise color, amazes those who see it. The creek with soda also draws the attention of our guests as it is the only place that flows in this way.

ALL SCHEDULE

We are making an effort to pick you up from the most comfortable location by determining the departure points for our valued guests. Our first place is to take a breakfast break at the point located in the Dereli district of Giresun city.

After the tea break, we take a break to take photos in Çifteoluk, which attracts attention with its view at the entrance of Kümbet plateau. After visiting the Aymaç nature area, we take a lunch break.

Then we continue on our way to visit Mavigöl, which attracts attention with its turquoise color. When we arrive at Mavigöl, we get information about the area with our guide and then we take a free time break. After our free time in Mavigöl, we visit the Kuzalan waterfall and set off for the return trip

 

INFORMATION ON PRICE CONTENT

Our services, which are transferred within the scope of the fee, are comfortable transportation with our tourism vehicle, guidance services and travel insurance. The cost of the extra expenses belongs to you.

Important Considerations

Since the weather conditions can change instantly, you should take winter clothes with you. At the same time, breakfast and lunch will be extra.

Our Terms

The duration of the trip is one day. In addition, our guide can make changes in the course of the program. Our maximum waiting time is ten minutes if guests are not in the boarding area during the specified departure times. Even if the participants do not arrive at the end of ten minutes, the vehicle will move. No refunds are made and it is not possible to postpone the tour to a different date.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1