Menu
Your Cart

AYDER YAYLASI TURU

AYDER YAYLASI TURU
AYDER YAYLASI TURU
AYDER YAYLASI TURU
AYDER YAYLASI TURU
AYDER YAYLASI TURU
AYDER YAYLASI TURU
AYDER YAYLASI TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

KİŞİ BAŞI

Doğanın eşsiz manzaralarını görebileceğiniz yerlerden biri de Ayder yaylasıdır. Bu açıdan seyahat imkânlarımız dâhilinde Ayder yaylasına da gezi fırsatları sağlıyoruz. Sizlere iyi bir hizmet sunabilmek adına tur noktalarımız içerisinde çeşitli aktiviteleri barındırıyoruz. Gezi boyunca güzel bir deneyim yaşayabilmeniz adına çaba sarf ediyoruz.

Günübirlik Ayder Turu

Değerli konuklarımız için ofisimizin önünden sabah 9.00’da kalkan Ayder turumuz sizleri alarak başlıyor. İlk durağımız Fırtına deresi oluyor. Burada serbest zaman içerisinde fotoğraf çekilebilirsiniz. Ardından fırtına vadisinde tarihi köprülerde misafirlerimize süre veriyoruz. Hayatınız boyunca görebileceğiniz en güzel manzaralara tanıklık edebileceğiniz yerlerden biri olan Ayder yaylasına varıyoruz.

Kaçkarların zirvesinden akmakta olan ve tabiatın insana sunduğu benzersiz oluşumlardan, gelin duvağına benzetilen gelintülü şelalesine geçiş yapıyoruz. Burada keyifle fotoğraf çektirebilirsiniz. Saat 17.00’de buluşmak için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Ayder turumuzu sonlandırıyor ve dönüş rotamıza doğru yol alıyoruz.

Ayder Turu Gezi Noktaları

Ayder turu hizmetimiz boyunca fırtına deresi, fırtına vadisi, Ayder yaylası ve gelintülü şelalesi ziyaret edilecektir. Ziyaret boyunca sizlere ek serbest zaman tanınacaktır.

Fiyat İçeriğinde Sunulmuş Olan Hizmetlerimiz

Tur hizmetimiz bünyesinde sizlere iyi bir hizmet sunabilmek adına birçok farklı fırsat sunuyoruz. Bu bakımdan turda fiyata dâhil olan hizmetlerimiz şehirden çıkış ile başlayan konforlu araç ulaşımı, çevre gezileridir.

Fiyat Haricinde Olan Hizmetlerimiz

Fiyat içeriğinde bulunmayıp sizlerin ekstradan yararlanabileceği hizmetler ise seyahat boyu tüm öğle yemekleri ve yemeklerde alınan içeceklerdir. Aynı zamanda alanda yaptığınız ekstra özel harcamalar ve müze-ören giriş ücretleri de fiyata dâhil değildir.

Ayder Yaylasında Yapılması Gerekenler

Uzun soluklu bir seyahat olmasa da her yıl günübirlik olarak Ayder yaylası ziyaret ediliyor. Bu açıdan müşterimiz çeşitli etkinlikleri bu gezi boyunca gerçekleştirilebiliyor. Yaylada doğa yürüyüşü yapmak, kaplıcaya girmek, laz böreğinden tatmak yapmanız gereken etkinlikler içerisindedir.

Aynı zamanda muhlama yemek, közde kahve içmek ve zipline ile dereden karşıya geçmek gibi etkinliklerin yanı sıra rafting yapmakta doğa ile birlikte keyifli bir vakit geçirebilmeniz adına verimli olabilir. Seyahatiniz boyunca sizlere çeşitli kolaylıklar sağlayabilmek adına hizmetlerimize karşı gerçekleştirilen geri dönüşleri önemsiyoruz.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: AYDER YAYLASI TURU
1