Menu
Your Cart

Size Özel

Türkiye’nin güzide şehirlerini herkes mutlaka dolaşmak uzun vakitler geçirmek ister. Ancak bunu kendi başınıza yapmak hem zor hem de maddi anlamda sıkıntılar doğurabilir. Bu sebeple bizler turizm yolculuklarımızla sizlere hizmet veriyor, turlarımızı beğeneceğiniz şekilde hazırlıyoruz. Adana-Hata..
0TL
DETAYLAR
 Karadeniz’in eşsiz güzellikleri ile karşılaşacağınız bir başka turumuz Amasya tokat turudur. Bu tur bağlamında sizlere farklı hizmet olanakları sunuyor, müşterilerimize özel imkanları bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz progr..
0TL
DETAYLAR
AYDER YAYLASI TURU AYDER YAYLASI TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Doğanın eşsiz manzaralarını görebileceğiniz yerlerden biri de Ayder yaylasıdır. Bu açıdan seyahat imkânlarımız dâhilinde Ayder yaylasına da gezi fırsatları sağlıyoruz. Sizlere iyi bir hizmet sunabilmek adına tur noktalarımız içerisinde çeşitli aktiviteleri barındırıyoruz. Gezi boyunca güzel bir ..
0TL
DETAYLAR
Uçaklı Balkan Masalı Turu (8 Gün 7 Gece) HER CUMARTESİ HAREKET6 Ülke – 5 Başkent – 25 ŞehirArnavutluk – Karadağ – Bosna Hersek - Sırbistan – Kuzey Makedonya - KosovaTİRAN – Lezhe - İşkodra – Bar - Petrovac - Budva – Kotor – Perast – Trebinje - Stolaç - Medjugorje (1) – Mostar – Jablanica - Konj..
0TL
DETAYLAR
BATUM KÜLTÜR TURU BATUM KÜLTÜR TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Batum turu çerçevesinde sizleri birçok önemli alana getiriyor, tarihi noktalara tanıklık etmeninizi sağlıyoruz. Batum turu hizmeti dâhilinde pek çok doğal alanı görebileceğiniz gibi şehir ile ilgili detaylı bilgi de edinebilirsiniz. Gürcistan’ın önemli şehirlerinden biri olan Batum şehri güzelli..
0TL
DETAYLAR
BORÇKA KARAGÖL TURU BORÇKA KARAGÖL TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Turlarımız dâhilinde yer alan güzergâhlardan biri Borçka Karagöl turudur. Bu açıdan araçlarda sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmesi için covid 19 önlemleri dahilinde hijyenik bir erişim imkanı sunuyoruz. Turlar öncesinde araçların düzenli bir şekilde temizliğini sağlıyoruz. Doğa ile iç içe b..
0TL
DETAYLAR
Doğu Ekspres turu insanların katılmak istedikleri tur programları arasında bulunur. Bunun farkında olan Ripark Tur şirketi olarak Rize Trabzon çıkışlı Doğu Ekspres turu düzenliyoruz. Deneyimli rehberlerimiz ve lüks araçlarımız aracılığıyla düzenlediğimiz tur sayesinde Doğu’nun eşsiz güzelliğinin..
0TL
DETAYLAR
Türkiye'de son yıllarda oldukça popüler olan Doğu Ekspresi kış tatillerinin vazgeçilmez unsuru olmaya devam etmekte. Kim beyazlar içerisindeki bitki örtüsünü seyrederken sıcacık bir tren yolculuğu yapmak istemez ki. Bilet bulmakta zorlanılması ile birlikte tur şirketlerinin de rotasını çevirdiği..
0TL
DETAYLAR
DOUBLE HUSER-POKUT TURU DOUBLE HUSER-POKUT TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Double Huser Pokut Turu Turuİş yoğunluğu nedeni ile tatile çıkamayanlar için özellikle stres atarak yorgunluğun giderilmesi anlamında günübirlik turlar kurtarıcı olabilmektedir. Kısa ve rehberli turlar, uzun süreli yorgunluğu gidermese de kafa dağıtmak amacı ile tercih edilen tatil türlerinden ..
0TL
DETAYLAR
ERZURUM KÜLTÜR TURU ERZURUM KÜLTÜR TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Dadaşlar diyarı adıyla bilinen Erzurum her yıl binlerce turistin gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. Turizm acentemiz kapsamında da sizlere gerek Rize’den gerekse Trabzon’dan Erzurum kültür turu imkânı sunuyoruz. Müşterilerimizin en iyi şekilde tur hizmetlerimizden faydalanabilmesi adına sizlerin ..
0TL
DETAYLAR
Sizi muhteşem bir tarih ve lezzet yolculuğuna çıkaracak olan GapTurumuzda son derece güzel vakit geçireceksiniz. Turumuz bittikten sonra bir rüyadan uyanmış gibi hissedebilir, tekrar kayıt yaptırmak için bizimle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan her zaman ..
0TL
DETAYLAR
GİTO YAYLASI TURU GİTO YAYLASI TURU
Free /KİŞİ BAŞI
Gito turumuz dâhilinde sizleri doğanın bir parçası olmak için keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz. Sitemiz bünyesinde sağladığımız hizmetlerden biri olan yayla turlarımız ile birlikte çeşitli doğal güzergahları gezme imkanı sağlamış oluyoruz. Gito yaylası turumuz ile Rize’nin önemli noktalarına eğ..
0TL
DETAYLAR
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)
1