Menu
Your Cart

ERZURUM KÜLTÜR TURU

ERZURUM KÜLTÜR TURU
ERZURUM KÜLTÜR TURU
ERZURUM KÜLTÜR TURU
ERZURUM KÜLTÜR TURU
ERZURUM KÜLTÜR TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Dadaşlar diyarı adıyla bilinen Erzurum her yıl binlerce turistin gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. Turizm acentemiz kapsamında da sizlere gerek Rize’den gerekse Trabzon’dan Erzurum kültür turu imkânı sunuyoruz. Müşterilerimizin en iyi şekilde tur hizmetlerimizden faydalanabilmesi adına sizlerin geri dönüşlerini önemsiyor, içerik özelliklerimizi güncel tutmaya çalışıyoruz.

Tur Detaylı Program İçeriği

Değerli misafirlerimizi almak için Ripark Turizm acentemizin önünden kalkan araçlarımız ile birlikte yola çıkıyoruz. Gerek yol üstünden binebilir gerekse ofisin önünden katılım sağlayabilirsiniz. Rehberimiz eşlinde başlayan turumuzda yol boyu sizlere Erzurum kültür turu hakkında bilmeniz gerekenler aktarılabiliyor.

Aynı zamanda merak ettiğiniz hususları cevaplandırmak için sizlerle alan hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Yolculuğumuzun ilk durağı ise İkizdere üzerinde bulunan Ovit tüneliyle devam ediyor. Erzurum’a ulaşmamızın ardından ise ilk olarak palandökene geçiş yapıyoruz. Meşhur kayak pistinde vakit geçiriyor, dileyenlerin teleferiğe binmesini sağlıyoruz. Harika manzaralar eşliğinde özel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Palandökende verilen serbest zaman sonrasında Abdurrahman gazi türbesine geçiyoruz. Türbeden sonra dönüşümüzde merkeze gelerek aracımızı uygun bir yere park ediyoruz. Çifte minareli medrese, Yakutiye medresesi gibi önemli tarihi eserleri inceliyoruz. Bu noktada sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyenler kale ve saat kulesini ziyaret edebilir, eski Erzurum evlerinin önünde fotoğraf çektirebilir. Aynı zamanda çarşıdan yöresel eşyalar satın alabilirsiniz. Dileyen konuklarımızla Lalapaşa camiini ve taşhan’ı ziyaret ediyoruz. Serbest zaman sonrası gezimizi tamamlayıp geri dönüş için yola çıkıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Ücret kapsamında aktarılan hizmetlerimiz ise turizm aracımızla konforlu bir ulaşım, rehberlik hizmetleri ve seyahat sigortasıdır. Ekstra harcamaların bedeli sizlere aittir.

Tur Kapsamında Mutlaka Yapılması Gerekenler

Tur kapsamında merkezde cağ kebabı yemeyi unutmamalısınız. Aynı zamanda palandökende zirveye çıkmak ve eski Erzurum evlerinde çayın yanında patates yemek, kadayıf dolmasını tatmak gerekir.

Rezervasyon Ve İletişim

Fiyatlarımız daima güncel tutularak gerek sitemizde gerekse ofislerimizde müşterilerimize aktarılıyor. Bu açıdan sizlere çeşitli kampanyalar sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Rezervasyon ve iletişim için site üzerinden bizlerle iletişime geçebileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarımız ve şehir merkezinde bulunan acentelerimiz ile de irtibat kurabilir, merak ettiklerinizi detaylıca öğrenebilirsiniz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1