Menu
Your Cart

DOĞU EXPRES TURU

DOĞU EXPRES TURU
DOĞU EXPRES TURU
DOĞU EXPRES TURU
DOĞU EXPRES TURU
DOĞU EXPRES TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Doğu Ekspres turu insanların katılmak istedikleri tur programları arasında bulunur. Bunun farkında olan Ripark Tur şirketi olarak Rize Trabzon çıkışlı Doğu Ekspres turu düzenliyoruz. Deneyimli rehberlerimiz ve lüks araçlarımız aracılığıyla düzenlediğimiz tur sayesinde Doğu’nun eşsiz güzelliğinin insanlar tarafından keşfedilmesine yardımcı oluyoruz. Ayrıca konuklarımızın Doğu Ekspres trenine binerek unutulmayacak dakikalar yaşamalarını sağlıyoruz. Yılın farklı dönemlerinde katılımın mümkün olduğu Doğu Ekspres turumuzu bölgenin keşfedilmesi için 1 gece 2 gün olacak şekilde düzenliyoruz.

Rize Trabzon Çıkışlı Doğu Ekspres Tur Programı Nasıl?

Tur programımız konuklarımızın tercihine bağlı olarak Rize ve Trabzon’dan hareket eden araçlarımız vasıtasıyla başlıyor. Araçlarımız yolculuğun ilk aşamasını Kars ve Ardahan arasında bulunan Çıldır Gölü’ne ulaşarak tamamlıyor.

1.Gün:

Çıldır Gölü’ne ulaşımın ardından turumuzun ilk gün programı şekilleniyor. Konuklarımız gölde bulunan mekanda kahvaltı yapabiliyorlar. Kahvaltının ardından Kars’ta önemli yerleri gezmeye başlıyoruz.

Konuklarımıza rehberler eşliğinde gezme imkanı tanıdığımız tarihi mekanlar arasında şunlar yer alıyor; Ani Harabeleri, Emir Manuçer Camisi, Kars Kalesi, 12 Havariler Kilisesi, Fethiye Cami. Kanlı Tabya Müzesi ve Aslanlı Kapı bulunuyor. Konuklarımız serbest zamanda Kars’ta diledikleri alışverişi yaparak yöresel ürünleri satın alma imkanı bulabiliyorlar.

Kars’ta yer alan tarihi mekanların gezilmesinin tamamlanması ardından lüks araçlarımızla konuklarımızı anlaşmalı olduğumuz otele ulaştırıyoruz. Bu sayede onların yaptıkları yolculuk ve gezi sonrasında dinlenme imkanı bulmalarını sağlıyoruz.

2.Gün

Doğu Ekspres turumuzun ikinci günü otelde yapılan kahvaltı ile başlıyor. Kahvaltının ardından araçlarımız Kars Garı’na hareket ediyor. Burada konuklarımızın Doğu Ekspres trenine binerek trenle Erzurum’a yolculuk yapmalarını sağlıyoruz. Trende yolculuk esnasında konuklarımız resim çektirme ve vagon gezme imkanı bulabiliyorlar. Trenin Erzurum’a ulaşmasının ardından konuklarımızla gardan ayrılıyor ve Erzurum gezimize başlıyoruz.

Erzurum’un yöresel lezzetlerini tatma imkanı bulunan gezimiz kapsamında şehirdeki şu adreslerin gezilmesini sağlıyoruz. Ulu Cami, Üç Kümbetler, Erzurum Evleri ve Çifte Minareli Medrese oluyor. Ayrıca konuklarımızın Palandöken kayak merkezinde zaman geçirmelerini sağlıyoruz.

Dönüş:

Erzurum gezisinin tamamlanmasının ardından araçlarımız Rize ve Trabzon’a ulaşmak amacıyla hareket ediyor. Tura Rize’den katılan konuklarımızı Rize’de indirerek Trabzon’a ulaşıyoruz. Trabzon’da da yolcularımızı indirdikten sonra turumuzu tamamlıyoruz,

Doğu Ekspres Tur Ücretsiz Hizmetler

Doğu Ekspres turuna katılacak konuklarımız için tur ücreti içerisinde yararlanabilecekleri çeşitli hizmetler sunuyoruz. Ekstra ücret almadığımız hizmetler şunlardan oluşuyor; araç ikramları, otelde konaklama, tren bileti, 1 gün akşam yemeği, 1 sabah kahvaltısı ve lüks araçlarla yolculuk oluyor.

Doğu Ekspres Turu Ücretli Hizmetler

Doğu Ekspres turuna katılan konuklarımıza sunduğumuz ücretsiz hizmetler dışında ücretli hizmetler bulunuyor. Bu hizmetleri alabilmek için konuklarımızın mekan girişlerinde veya hizmeti almadan önce ödeme yapmaları gerekiyor. Konuklarımızın ekstra ücret ödemeleri gereken hizmetler ise şunlar oluyor; müze giriş ücretleri, sabah kahvaltısı (Çıldır Gölü), öğle yemeği ve ekstra içeceklerdir. Ayrıca konuklarımız Kars’ta onlara sunduğumuz serbest zamanda Kafkas Gecesi’ne katılmak isterlerse ekstra ödeme yapmaları gerekiyor.

Rize Trabzon Çıkışlı Doğu Ekspres Turu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Firmamızın düzenlemiş olduğu Rize Trabzon çıkışlı Doğu Ekspres turuna katılmak isteyen kişilerin turumuzu tercih etmeden önce birtakım bilgilere sahip olmaları gerekiyor. Turumuza katılmak isteyenler firmamızın belirlediği kapora ödüyorlar. Bu sayede tura katılan sayımızın belirlenmesini ve turun düzenlenmesini sağlıyoruz. Kapora ödeyen kişiler tur tarihinden 15 gün öncesine kadar tur iptali yapmaları durumunda para iadesi alabiliyorlar. Ancak 15 günden az kalması durumunda para iadesi firmamızca yapılmıyor. Tura katılan konuklarımıza firma olarak 5 gün öncesine kadar turu iptal ettiğimizi bildirme durumumuz bulunuyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: DOĞU EXPRES TURU
1