Menu
Your Cart

KARADENİZ TURU 3 GECE 4 GÜN

KARADENİZ TURU 3 GECE 4 GÜN
KARADENİZ TURU 3 GECE 4 GÜN
KARADENİZ TURU 3 GECE 4 GÜN
KARADENİZ TURU 3 GECE 4 GÜN
KARADENİZ TURU 3 GECE 4 GÜN
0TL

Karadeniz’e hiç gitmemiş veya bir kez daha gitmek isteyenler için hazırlanan Bu özel Karadeniz turları 3 gece 4 gündüz üzerinden ayarlanır. Tüm kıyı sahilleri, şehirleri ve dağlarında gezmek ve en lezzetli yemeklerin tadına bakmak için ödenecek cüzi rakamlarla en güzel anılar biriktirilebilir. Yeşilin her tonunun yer aldığı bu hareketli Karadeniz Turları uygun fiyat aralıklarıyla gösterilir.

Karadeniz’de Zamanı Unutun

Yaylalarda konaklamalı özel bir tatil planı için Ripark Turizm uzman ekibi ile her zaman planlı bir şekilde sizlere destek olacaktır.Harika bir Karadeniz turuna hazır olun. Tur tarihleri, fiyatları ve rezervasyon detayları gibi önemli bilgileri online site üzerinden yararlanma fırsatı elde edin.

Gezilecek Yerler

Trabzon Sera Gölü-Trabzon Çaykara At çift-Trabzon Uzungöl-Uzungöl Seyir Tepesi-Yapay (Suni Şelaleler)-Fırtına Vadisi-Fırtına Vadisi Zipline-Çamlıhemşin-Şenyuva Köyü(çinçiva) Zilkale

Palovit Yaylası-Palovit Şelalesi-Şimşir Ormanı-Badara Yaylası-Gito Yaylası-Ayder Yaylası-Avusor Yaylası-Avusor Gölü-Huser Yaylası(Sis Denizi)-Mençuna Şelalesi-Çifte Köprüler-Çoruh Zipline

Muratlı Barajı-Çay Bahçeleri-Yöresel Alışveriş (Rize Bezi-Çay Fabrikası-Çay Fuarı-Balcı-Bıçakçı)

Karadeniz Turuna Dahil Olan İmkanlar

Ripark turizm ile 3 gece 4 gün bir program için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın. 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı 8900 TL fiyatlarla en güzel tatil planı yapın. Fiyatlara dahil olan programlar; 3 gece yayla konaklama, 3 akşam yemeği, 3 sabah kahvaltısı, rehberlik hizmeti, lüks turizm araçları ile ulaşım, zorunlu seyahat sigortası ve son olarak havalimanı transferi gibi imkanlar tüm misafirlere eksiksiz sunulmaktadır.

Karadeniz Turunda Uygun Ücret Fırsatları

2 kişinin yanında 0-6 yaş arası tamamen ücretsiz olup ailece keyifli bir Karadeniz turuna hazır olun. İsteyenlere özel spor imkanları da sağlanırken, vadilerde rafting heyecanını derinden hissedin. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz ve şelale sularının hışırtısını yakından görebileceğiniz Karadeniz şehirlerine hayran kalacaksınız.

Ripark Tur Sayesinde Keyfinize Bakın

Birinci günden başlayan benzersiz Karadeniz turunun nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz. Yayla evlerinde kalıp, yöresel yemeklerin tadına bakarak çok güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Ripark Tur ile muhteşem bir tur sizi bekliyor. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1