Menu
Your Cart

GÜRCİSTAN TURU

GÜRCİSTAN TURU
GÜRCİSTAN TURU
GÜRCİSTAN TURU
GÜRCİSTAN TURU
GÜRCİSTAN TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Gürcistan turumuz dâhilinde sizlere enfes güzellikleri barındıran şehirleri gezdireceğiz. Aynı zamanda müşterilerimizi Trabzon ve Rize’den kalkan araçlarımız ve ekibimizle beraber alarak yola başlayacağız. Grubumuzla birlikte gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize gerek sitemiz üzerinden gerekse ofislerimizden erişim sağlayabilirsiniz. Tur imkânlarımız dâhilinde sizlere konforlu bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

1.Gün Tur Güzergâh Programı

Kalkışımızı gerçekleştirdikten sonra sizleri alarak yolumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltımızın ardından Gürcistan’ın başkenti olan ve aynı zamanda en büyük şehri niteliğini barındıran Tiflis’e geçiyoruz. Bölgenin en görkemli yapısı olan Sameba katedralini ziyaret ederek gezimize başlıyor ve ardından rehberimizin önderliğinde eski Tiflis bölgesini geziyoruz. Rustaveli bulvarı, barış köprüsü gibi eserleri geziyor ve sonrasında öğle yemeği molası veriyoruz. Tiflis’e hâkim olan tepeye çıkış yapıyoruz. Burada hatıra fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz. Bir süre burada durduktan sonra Vernisajpazarını gezip hediyelik eşyalar alıyoruz. Akşam yemeğimizin ardından otelimize dönüyoruz.

2. Gün Tur Güzergâh Programı

Otelden alacağımız açık büfe kahvaltının ardından ilk durağımız Tiflis şehrine yarım saat uzaklıkta bulunan Mtskheta şehri olacaktır. Günümüze kadar korunarak gelen bu alanı gezip hediyelik eşya alışverişimizi gerçekleştirdikten sonra Tiflis şehrine geri dönüyoruz. Öğle yemeğimizi alıp sonrasında şehir merkezinde vereceğimiz serbest zaman ile akşam yemeğimize geçiş yapıyoruz. Akşam yemeğini otelimizde yapacağız.

3.Gün Tur Güzergâh Programı

Son gün olan üçüncü günde ise kahvaltının ardından Gor şehrine doğru harekete geçeceğiz. Stalin’in doğduğu evi ve Gürcistan’ın en uzun tünelinden batı Gürcistan bölgesine ulaşıyoruz. Zestafoni şehrinde vereceğimiz molanın ardından Batum şehrine ulaşıyoruz. Batum gezimiz ile Piazza meydanı, orta camii gibi önemli eserleri geziyor ve ardından Batum bulvarında serbest zaman molası veriyoruz. Gezimiz boyunca rehberlerimizin eşliğinde önemli bilgiler edineceğiz. Sarp sınır kapısında gümrük işlemlerimizi tamamlayıp şehre dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

Ücret Kapsamında Olan Hizmetler

Ücrete dahil sayılan hizmetlerimiz konforlu araç ulaşımını, konaklamayı, rehberlik hizmetlerini, yurt dışı çıkış harcını, seyahat sigortasını ve araç içi ikramları kapsar. Aynı zamanda otelde de alınan sabah kahvaltıları da gezimiz bünyesindedir. Gezimiz bünyesinde merak ettiğiniz soruları bizlere de iletebilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: GÜRCİSTAN TURU
1