Menu
Your Cart

EGE VE PAMUKKALE TURU

EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
EGE VE PAMUKKALE TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

ALAÇATI ÇEŞME İZMİR EFES ŞİRİNCE PAMUKKALE HIERAPOLIS EĞİRDİR GÖLÜ LAVANTA 

NOT: Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır.

Büyüleyici Ege Turumuz Başlıyor Hazır Olun

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde Rize Ripark Turizm ofisimiz önünde karşılıyoruz. Rüya tatil için saat 11.00 de hareket ediyoruz. Uygun molalar eşliğinde yolculuğumuz Samsun yolu üzerinden yapılacaktır.

2.Gün

Değerli Konuklarımız; yolculuğumuz ardından sabah 07.30 civarı İzmir‘e ulaşıyoruz. Konaklama otelimizde ilk extra sabah kahvaltımızı alarak güne başlıyoruz. Sabah kahvaltısı ardından Alaçatı’ya hareket ederek Alaçatı’da dilediğiniz gibi büyülü sokaklarda gezebilir atmosferi soluyabilirsiniz.. Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisin birleşimi olan sokakları görme şansı bulacaksınız. Alaçatı gezimiz ardından rehberimiz eşliğinde Çeşme’ye geçerek deniz kenarında huzurlu zamanlar geçirebilir doyasıya tadını çıkarabilirsiniz. Çeşme gezimiz panoramik Çeşme Kalesi ile başlıyor. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Çeşme Meydanda vereceğimiz serbest zamanımızın ardından İzmir Merkeze hareket ediyoruz. İzmir Konak meydanında Kordon , Saat Kulesi , Hükümet Binasını görerek dileyenler serbest zamanın içerisinde tarihi Asansör Binasını dileyenler Tarihi Kemeraltı Çarşısını gezebilirler. Kordon boyu yürüyüşlerimiz ve serbest zaman ardından büyülü ortam İzmir sokaklarından ayrılarak konaklama otelimize hareket ediyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Belirlenen Restaurant (extra)

Öğlen Yemeği: Belirlenen Restaurant(extra)

Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde

Konaklama Oteli:

3.Gün

Değerli Konuklarımız; otelimizde yapılan kahvaltı ardından turumuz için otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız Efes Antik kentine geçiyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince‘ye hareket ediyoruz. Şirince sokaklarında vereceğimiz serbest zaman ile alışverişinizi yapabilir dilediğiniz gibi sokaklarda gezebilir anılarınızda yer alacak güzel kareler çekebilirsiniz. Şirince gezimiz ardından konaklama yeri Pamukkale‘ye hareket ediyoruz. 5 yıldızlı termal otelimizde günün yorgunluğunu atarak dilediğiniz havuzda tatilin tadını çıkarabilir , havuz kenarında çayınızı kahvenizi akşam yemeği ardından yudumlayabilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde

Öğlen Yemeği: Belirlenen Restaurant(extra)

Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde

Konaklama Oteli: 

4.Gün

Değerli Konuklarımız; otelimizde yapılan kahvaltı ardından rehberimiz eşliğinde turumuza başlıyoruz. Dünya’da benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülen , bembeyaz dokusu ile sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale Travertenleri ve Hıerapolis Antik Kenti için müzeye giriş yapıyoruz. Traverterlerde ayakkabılarımızı çıkararak çıplak ayak ile yürüyebilir , sıcak suya girip anılarınızı ölümsüzleştirecek güzel kareler çekebilirsiniz. Balkon balkon olan traverterlerin ziyarete açık yerlerinde dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Gezimize antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Ardından Anadolu’nun en iyi korunarak günümüze gelen tiyatrolarından olan Hıerapolis Tiyatrosu’nu ziyaret ediyoruz. Rehberimizin anlatımları ve anılarda yer alacak fotoğraf çekimi ardından antik şehrin ana caddesinde Domityanus kapısı ve Latrin binasını görerek turumuza devam ediyoruz. Verilen öğlen yemeği molası ardından bölgenin tekstil ürünlerini göreceğiniz fabrika mağazasına giderek dileyen konuklarımız alışveriş yapabilmektedir. Ardından Burdur Gölü manzarası eşliğinde Yeşilova’ya doğru hareket ediyoruz. Göller bölgesinde ki irili ufaklı bir çok gölü görerek Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’ne ulaşıyoruz. İçeriğinde ki mineral yapısıyla Mars görünümlü tabana sahip Türkiye’nin en derin tatlı su gölü olan Salda Gölü’nde serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zaman içerisinde göl kenarında kumda yürüyebilir , muhteşem kareler çekilebilirsiniz. Salda Gölü molası ardından Türkiye’nin lavanta üretiminin neredeyse tamamını karşılayan mis kokulu Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyü’ne doğru yola çıkıyoruz. Kuyucak köyüne yaklaşırken mor renkli Lavanta Tarlaları bizi karşılıyor. Yol boyunca sağlı sollu tepelere kadar uzayan lavanta tarlaları muhteşem bir görsel şölen sunacak. Fotoğraf açısından da zengin imkan sunan Kuyucak köyü ve lavanta tarlalarında geziyor köy halkı ile kaynaşarak , günün en keyifli saatlerini lavanta kokulu köyde geçirdikten sonra konaklama otelimize hareket ediyoruz. 

Gezimiz ardından günün yorgunluğunu atacağınız lüks otelimize ulaşarak havuz keyfi yapabilir akşam yemeği ardından dinlenebilirsiniz. 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde

Öğlen Yemeği: Belirlenen Restaurant(extra)

Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde

Konaklama Oteli: 

5.Gün

Değerli Konuklarımız; otelimizde yapılan kahvaltı ardından valizlerimizle beraber otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak Isparta merkezde verilen serbest zaman ile güllü sokaklarda gezebilir , doyasıya alışveriş yapabilirsiniz.  Serbest zaman ardından  Türkiye’nin en büyük 2.tatlı su gölü olan Eğirdir Gölünde fotoğraf molası veriyoruz. Eğirdir Gölü ziyaret ve fotoğraf molası ardından  sonra büyüleyici Ege turumuzu sonlandırarak Rize yolculuğumuza başlıyoruz   Uygun molalar , türküler eşliğinde eğlenceli bir yolculuk sizleri bekliyor. 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde

Öğlen Yemeği: Belirlenen Restaurant(extra)

Akşam Yemeği: Dönüş Günü

6.Gün

Değerli Konuklarımız; yolculuğumuzu sabah 08.30 civarı Rize’ye ulaşarak sonlandırıyoruz. Huzur veren tatilimiz ve Kültür turu yolculuğumuzda sizleri ağırlamış olmanın verdiği huzur ve mutluluk ile profesyonel ekibimiz eşliğinde sizleri başka bir turumuzda ağırlamak üzere uğurluyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– 3 Gece Lüks Otel Konaklama
– Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
– 3 Sabah Kahvaltısı – 3 Akşam Yemeği
– Hamam ,Sauna , Termal Havuz , Açık Havuz
– Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Lüks Turizm Aracı ile Ulaşım
– Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– 1.Gün  Kahvaltısı 
– Yemeklerde alınan extra içecekler
– Müze ve ören yeri girişleri
– Öğle yemekleri

 


İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
9500,00₺
Tek kişi Konaklama Farkı:  
3990,00₺
07-10 Yaş Çocuk Ücreti: 
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
8900,00₺
 

!!! ÖNEMLİ !!!

– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 5 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir. (19+1  –  31+1  –  35+1  –  46+1  –  54+1 )

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 25 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 25 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.


DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1