Menu
Your Cart

BORÇKA KARAGÖL TURU

BORÇKA KARAGÖL TURU
BORÇKA KARAGÖL TURU
BORÇKA KARAGÖL TURU
BORÇKA KARAGÖL TURU
BORÇKA KARAGÖL TURU
BORÇKA KARAGÖL TURU
BORÇKA KARAGÖL TURU
BORÇKA KARAGÖL TURU
BORÇKA KARAGÖL TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Turlarımız dâhilinde yer alan güzergâhlardan biri Borçka Karagöl turudur. Bu açıdan araçlarda sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmesi için covid 19 önlemleri dahilinde hijyenik bir erişim imkanı sunuyoruz. Turlar öncesinde araçların düzenli bir şekilde temizliğini sağlıyoruz. Doğa ile iç içe bir seyahat içerisinde olmak istiyorsanız bu gezi tam size göredir.

Günübirlik Borçka Karagöl Turu

Turizm sitemiz bünyesinde sunduğumuz birçok seyahat rotası yılın özel indirimleri ile birlikte sizlere indirimli bir şekilde sunulabiliyor. Sitemiz ile iletişime geçebileceğiniz gibi ofislerimizden de faydalanabilirsiniz. Günübirlik olan Borçka Karagöl turumuzda sizleri gerek yol üzerinden gerekse Ripark Turizm ofisimiz önünden alabiliyoruz. Aynı zamanda gezimiz sabah saat 8.00’de Ripark Turizm ofis önünden kalkacak arabalar ile başlıyor. İlk durağımız ise kendir ipliğinden Rize bezi el dokuma tezgâhlarının yapıldığı yerlerdir. İsteyen misafirlerimiz burada alışverişlerini yapabileceği gibi isteyen misafirlerimizde sabah çaylarını yudumlayabilir. Yolculuğumuz sahil yolunu takiben Hopa’ya kadar ilerliyor.

Hopa’ya varışımız ile birlikte Borçka’ya doğru tırmanıyoruz. Yaklaşık olarak sahilden 45 dakika uzaklıkta bulunan muratlı baraj gölüne ulaşmış olacağız. Sular altında bulunan karşı köyden geriye kalmış olan cami minaresi ve çay fabrikası bacası da buradan görünüyor. Fotoğraf çekiyor ve yolculuğumuza devam edip restoranımıza varmış oluyoruz. Dileyenler ekstra öğle yemeği yiyebiliyor. Yemekten sonra ise Borçka Karagöl’e doğru hareket ediyoruz. Toprak kayması ile birlikte Klaskur deresinin önünün kapanmasıyla oluşan Borçka Karagöl’e varıyoruz. İsteyen misafirlerimiz göl etrafında tam tur atabilirken isterseniz göl kenarında olan çay ocağından aldığınız semaverleri göl manzarasında yudumlayabilirsiniz. Aracımız ile saat 17.00’de buluşmak üzere serbest zaman veriyoruz.

Karagöl Turu Gezi Noktaları

Borçka Karagöl gezisi dâhilinde Klaskur deresi, Borçka, Karagöl ve Rize bezi alışveriş noktası gezilecektir.

Fiyat İçeriği İle İlgili Bilgiler

Hizmetimiz dâhilinde olan hizmetler konforlu ulaşım ve çevre gezileri iken yemekler, içecekler, müze giriş ücretleri hizmet fiyatlandırması dışındadır.

Karagöl’de Yapılması Gerekli Olanlar

Göl etrafında tur atmak, semaver keyfi çıkarmak, fotoğraf çekmek, suda ayaklarımızı ıslatmak Karagöl’de yapılması gereken etkinlikler dâhilindedir. Doğa yürüyüşü yapmak sizler için farklı manzaraları görme imkânı sunacaktır.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1