Menu
Your Cart

KARADENİZ TURU 5 GECE 6 GÜN

KARADENİZ TURU 5 GECE 6 GÜN
KARADENİZ TURU 5 GECE 6 GÜN
KARADENİZ TURU 5 GECE 6 GÜN
KARADENİZ TURU 5 GECE 6 GÜN
KARADENİZ TURU 5 GECE 6 GÜN
0TL

Yemyeşil bir doğaya tertemiz bir havaya gitmek ve burada birkaç gün harika bir tatil geçirmek isterseniz Ripark Tur tüm fırsatlarıyla her zaman sizlerin yanında olmaya devam ediyor. 5 gece 6 gündüz kısa bir kaçamak yapmak ve Karadeniz’in muhteşem yaylalarında harika bir zaman geçirmek için uygun fiyatlar sunuluyor.

Gezilecek Yerler

Trabzon Uzungöl-Uzungöl Seyir Tepesi-Yapay(Suni Şelaleler)-Demirkapı Yaylası-Çaykara At Çiftliği-Rize Kalesi-Rize Çay Fuarı-Rize Şahin Tepesi-Kıbledağı Dua Tepesi

Arapdüzü Mesire Alanı-Handüzü Yaylası-Çeçeva Çay Bahçesi-Fırtına Vadisi-Zipline Salıncak(aktivite)-Çamlıhemşin-Tar Deresi-Bulut Şelalesi-Ayder Yaylası-Avusor Yaylası

Avusor Gölü-Huser Yaylası-Şenyuva Köyü-Zilkale-Palovit Yaylası-Palovit Şelalesi-Amlakit Yaylası-Samistal Yaylası-Arhavi Çifte Köprüler-Mençuna Şelalesi-Yaşam Müzesi

Çoruh Zipline-Muratlı Barajı-Borçka Karagöl-Yöresel Alışveriş(Çay Fuarı-Balcı-Bıçakçı-Rize Bezi)

Karadeniz’e Kesintisiz Tur İmkanları

Konukların tüm kayıtları tur tarihinden önce alınarak bir liste hazırlanır. Sabah saat 08.00 da başlanan Karadeniz yolculuğu ortalama 6 gün devam edecektir. Yol süresi ve konaklama süresi de içinde olan bu zaman diliminde kişi başı fiyatlandırma verilir. Eşsiz bir doğada köy kahvaltısı yapmak ve sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirmek için kişi başı sadece 4099 TL ödeyerek tüm imkanlardan faydalanın. Rize-Trabzon  otogarı veya havalimanından başlayan eğlenceli serüven Uzungöl yaylası ile devam eder. Fotoğrafları çok fazla rağbet gören bu mükemmel yer, tüm Dünya’nın dilindedir.

Minikler Ücretsiz Karadeniz Turunda

Karadeniz’in yaylaları, dağları, bahçeleri, şelaleleri ve tarihi alanlarına gitmek için gruplarla dahil olabilir ve uygun ücretler ödeyebilirsiniz. Tek kişi konaklama 1000 TL olup, 07-10 yaş ebeveynlerle birlikte olmak kaydıyla 3899 olarak belirtilir. Ripark Tur Karadeniz’de yolculuk yapmak isteyen 0-6 yaş miniklerden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca ödemeler ister peşin ister kredi kartına taksit fırsatlarıyla sunulmaya devam eder.

Yeşilin Tam Adresinde Olmanın Keyfini Yaşayın

Karadeniz’in tüm yeşil tonlarını yakından görmek mis gibi bir yayla kahvaltısından sonra enfes kahve yudumlamak için hemen rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Herkesin rahatlıkla yararlanabileceği bu özel Karadeniz turu balayı çiftleri içinde özel fırsatlar sağlanarak devam eder. Kısa süreli molalarla eğlenceli bir yolculuktan sonra sizi karşılayan bakir doğa oldukça dinlendiricidir.

5 Gece 6 Gün Harika Bir Tatil

Ripark Turizm aracılığı ile görmediğiniz tüm Karadeniz şehirlerine adım atmanın mutluluğunu yaşayın. Sabahtan başlayan serüven siz yorulana kadar devam edin. Yemyeşil bir doğada mis gibi tereyağı kokusunda muhlama yemek artık sizin için hiç uzakta değildir. Konaklama, yeme içme ve ulaşım paket halinde gösterilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1