Menu
Your Cart

HUSER YAYLASI TURU

HUSER YAYLASI TURU
HUSER YAYLASI TURU
HUSER YAYLASI TURU
HUSER YAYLASI TURU
HUSER YAYLASI TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Doğanın eşsiz manzaraları içerisinde sizlere güzel bir seyahat fırsatı sunan sitemizin sıklıkla tercih edilen tur imkânlarından biri de Huser yaylasıdır. Aynı zamanda yayla turlarımız arasında önemli bir yere sahip olan Huser turu bünyesinde birçok fırsata da erişim imkanı sunuyoruz. Araçlarımızda hijyen kurallarına dikkat ederek seyahatimizi tamamlıyoruz.

Huser Turu İçeriği

Huser turu için sabah saat 9.00’daofisizimizin önünden kalkan araçlar ile birlikte sizleri yol üzerinden alıyoruz. Aynı zamanda ekip arkadaşlarımız ile beraber aracımızda sizlere hizmete başlıyoruz. İlk durağımız ise bölgenin en güzel yerlerinden biri olarak fırtına vadisi oluyor. Burada isteğe bağlı olarak kahvaltı alabilirsiniz. Fırtına deresine karşın tüm çeşitli aktivitelerimizi gerçekleştiriyoruz ve ardından yaylaya doğru yolculuğumuzda ilerliyoruz. Varışımız ile beraber misafirlerimize yayla içerisinde serbest zaman veriyoruz.

Bu süre içerisinde yayla da doğa fotoğrafları çekebilirsiniz. Yayla da sefer usta tarafından hazırlanan muhteşem közde kahve içebilirsiniz. Aynı zamanda gezimizin devamında Avusor yaylasına doğru yolumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde bulunan bölgenin en güzel şelalelerinden olan gelin tülü şelalesine geçiş yapıyoruz. Gezimizi tamamlamadan önce dileyenler öğle yemeklerini yiyebilir. Akşama doğru da dönüş yolu için harekete geçiyoruz.

Tur Hizmet Özellikleri

Şehir içerisinde konforlu araç ile ulaşım sağlıyoruz. Aynı zamanda program içerisinde yer alan tüm çevre gezileri de fiyata dahil olan hizmetlerimizden sayıyoruz. Fiyata dahil olmayan hizmetlerimizde ise öğle yemekleri ve özel harcamalar bulunuyor.

Yaylada Yapılması Gerekenler

Huser yaylasında yapılması gereken birçok aktivite içerisinde yaylada közde kahve içmek ve günbatımını izlemek yer alıyor. Aynı zamanda yaylada doğa yürüyüşü yapmakta eşsiz bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.ONE-DAY-LONG HUSER TOUR

 Huser Plateau, which hosts the unique landscapes of nature, is among our most preferred tours. At the same time, we offer access to many opportunities within the Huser tour, which has an important place among our plateau tours.

 ALL SCHEDULE

For the Huser tour, we pick you up on the road with the vehicles that leave in front of our office at 9.00 in the morning. Our first place is the Fırtına Valley, one of the most beautiful places in the region. Here you can optionally have breakfast. We do all our various activities at the Fırtına Stream and then proceed on our journey towards the plateau. When we arrive, we give our guests free time in the plateau.

During this time, you can take nature photos on the plateau. In the plateau, you can drink a magnificent roasted coffee prepared by the master. In the continuation of our tour, we continue on our way to the Avusor plateau. We pass to Gelintülü waterfall, which is one of the most beautiful waterfalls of the region on the road. Before completing our tour, those who wish can have their lunch. Towards the evening, we set off for the way back.

INFORMATION ON PRICE CONTENT

While the services within our service are comfortable transportation and sightseeing tours, meals, drinks, museum entrance fees are excluded from the service pricing.

Things to Do in the Plateau

Among the many activities to be done on the Huser plateau are drinking coffee on embers and watching the sunset. At the same time, it will allow you to spend a unique time hiking in the plateau.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: HUSER YAYLASI TURU
1