Menu
Your Cart

GİTO YAYLASI TURU

GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Gito turumuz dâhilinde sizleri doğanın bir parçası olmak için keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz. Sitemiz bünyesinde sağladığımız hizmetlerden biri olan yayla turlarımız ile birlikte çeşitli doğal güzergahları gezme imkanı sağlamış oluyoruz. Gito yaylası turumuz ile Rize’nin önemli noktalarına eğlence dolu bir seyahat keyfi hizmeti sunuyoruz. Yayla tadında güzel bir gezi geçirmek istiyorsanız bu turumuz tam size göre.

Gito Yaylası Turu

Bütün turlarımızda kişisel hijyen kurallarına dikkat ediliyor. Aynı zamanda müşterilerimiz için ekstra maske ve dezenfektan da bulunuyor. Turizm şirketimiz dâhilinde araçlarımız ofisimizin önünden kalkıyor. Sabah saat 8.00de kalkan servislerimiz ile birlikte sizleri alıyoruz.

Ayrıca sizlere ofise gelebilirsiniz. Ardından ilk durağımız fırtına vadisi olduktan sonra Fırtına vadisinde vereceğimiz kahvaltının sonrasında zipline yapabilirsiniz. Bölgenin en güzel yerlerinden olan Çamlıhemşin dizilerine ev sahipliği yapmış olan Çinçiva köyüne doğru ilerliyoruz.

Çay bahçelerinde fotoğraf çekilebileceğiniz durağımızda serbest zaman veriyoruz. İlerleyen rotamızda şimşir ormanlarını görüyor ve Hemşin yaylarından biri olarak Gito yaylasına geçiş yapıyoruz. Her zaman güzelliği ve doğallığı ile göz kamaştıran Gito yaylasında isteğe bağlı olarak öğle yemeğini yiyoruz.

Ardından Badara yaylasını ziyaret ediyor ve serbest zaman geçiyoruz. Palovit şelalesine uğrayıp ardından son olarak Zilkale’ye uğruyoruz. Bu şekilde tur programımızı tamamlıyoruz. Tur programımızın içeriğini bitirdikten sonra ise geri dönüş yoluna çıkıyoruz.

Fiyat İçerisinde Bulunan Hizmetler

Şehrimizden kalkan konforlu araçlar ile erişim ve programlarda belirtilen çevre gezileri fiyata dâhil olan hizmetler içerisindedir.

Fiyat İçerisinde Bulunmayan Hizmetler

Fiyat kapsamında yer almayan hizmetler ise seyahat boyunca gerçekleştirilen özel yemekler, yemeklerde tercih edilen içecekler, gerçekleştirdiğiniz özel alışveriş harcamaları ve müze-ören yeri giriş ücretleri olarak aktarılabilir. Aynı zamanda sizlere erişim imkânı sunabilmek için bu hizmetleri de kolaylaştırıyoruz.

Gezi Noktaları

Gezi noktaları açısından birçok seyahat noktasında sizlere uyum sağlayan rehberimiz vardır. Fırtına vadisi, Goboş Köprüsü, Şimşir Ormanları, Gito Yaylası, Palovit Şelalesi, Zilkale’dir. Şenyuva köyü de gezi noktalarımız dâhilinde yer alır. Aynı zamanda Badara yaylası da Gito yaylasına uğradıktan sonra geçtiğimiz yerler içerisindedir. Bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: GİTO YAYLASI TURU
1