Menu
Your Cart

GİTO YAYLASI TURU

GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
GİTO YAYLASI TURU
/KİŞİ BAŞIindirim %31 indirimliindirim
450TL
650TL

Mevcut Seçenekler:

Gito turumuz dâhilinde sizleri doğanın bir parçası olmak için keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz. Sitemiz bünyesinde sağladığımız hizmetlerden biri olan yayla turlarımız ile birlikte çeşitli doğal güzergahları gezme imkanı sağlamış oluyoruz. Gito yaylası turumuz ile Rize’nin önemli noktalarına eğlence dolu bir seyahat keyfi hizmeti sunuyoruz. Yayla tadında güzel bir gezi geçirmek istiyorsanız bu turumuz tam size göre.

Gito Yaylası Turu

Bütün turlarımızda kişisel hijyen kurallarına dikkat ediliyor. Aynı zamanda müşterilerimiz için ekstra maske ve dezenfektan da bulunuyor. Turizm şirketimiz dâhilinde araçlarımız ofisimizin önünden kalkıyor. Sabah saat 8.00de kalkan servislerimiz ile birlikte sizleri alıyoruz.

Ayrıca sizlere ofise gelebilirsiniz. Ardından ilk durağımız fırtına vadisi olduktan sonra Fırtına vadisinde vereceğimiz kahvaltının sonrasında zipline yapabilirsiniz. Bölgenin en güzel yerlerinden olan Çamlıhemşin dizilerine ev sahipliği yapmış olan Çinçiva köyüne doğru ilerliyoruz.

Çay bahçelerinde fotoğraf çekilebileceğiniz durağımızda serbest zaman veriyoruz. İlerleyen rotamızda şimşir ormanlarını görüyor ve Hemşin yaylarından biri olarak Gito yaylasına geçiş yapıyoruz. Her zaman güzelliği ve doğallığı ile göz kamaştıran Gito yaylasında isteğe bağlı olarak öğle yemeğini yiyoruz.

Ardından Badara yaylasını ziyaret ediyor ve serbest zaman geçiyoruz. Palovit şelalesine uğrayıp ardından son olarak Zilkale’ye uğruyoruz. Bu şekilde tur programımızı tamamlıyoruz. Tur programımızın içeriğini bitirdikten sonra ise geri dönüş yoluna çıkıyoruz.

Fiyat İçerisinde Bulunan Hizmetler

Şehrimizden kalkan konforlu araçlar ile erişim ve programlarda belirtilen çevre gezileri fiyata dâhil olan hizmetler içerisindedir.

Fiyat İçerisinde Bulunmayan Hizmetler

Fiyat kapsamında yer almayan hizmetler ise seyahat boyunca gerçekleştirilen özel yemekler, yemeklerde tercih edilen içecekler, gerçekleştirdiğiniz özel alışveriş harcamaları ve müze-ören yeri giriş ücretleri olarak aktarılabilir. Aynı zamanda sizlere erişim imkânı sunabilmek için bu hizmetleri de kolaylaştırıyoruz.

Gezi Noktaları

Gezi noktaları açısından birçok seyahat noktasında sizlere uyum sağlayan rehberimiz vardır. Fırtına vadisi, Goboş Köprüsü, Şimşir Ormanları, Gito Yaylası, Palovit Şelalesi, Zilkale’dir. Şenyuva köyü de gezi noktalarımız dâhilinde yer alır. Aynı zamanda Badara yaylası da Gito yaylasına uğradıktan sonra geçtiğimiz yerler içerisindedir. Bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.DETAILS OF THE GİTO TOUR

Within our Gito tour, we take you on a pleasant journey to be a part of nature. With our Gito plateau tour, we offer a fun-filled travel pleasure service to the important points of Rize. If you want to spend a nice trip with the taste of the plateau, this tour is for you.

ONE-DAY-LONG GİTO TOUR

Within the Gito tour, our vehicles take off in front of our Ripark Tourism office at 8.00a.m. Then, after our first place is the Fırtına Valley, you can zipline after breakfast in the Fırtına Valley. We are on our way to Çinçiva village, which has hosted the TV series Çamlıhemşin, one of the most beautiful places in the region.

We give free time at our stop where you can take pictures in the tea gardens. On our further route, we see the boxwood forests and pass to the Gito plateau as one of the Hemşin springs. We have an optional lunch on the Gito plateau, which is always dazzling with its beauty and naturalness.

Then we visit the Badara plateau and have free time. We stop by Palovit waterfall and then finally to Zilkale. In this way, we complete our tour program. After finishing the content of our tour program, we are on our way back.

OUR SERVICES INCLUDED IN THE PRICE

Comfortable transportation vehicles departing from the city, all sightseeing tours and guide services are included in the price.

INFORMATION ON PRICE CONTENT

While the services within our service are comfortable transportation and sightseeing tours, meals, drinks, museum entrance fees are excluded from the service pricing.

OUR SERVICES EXCLUDED FROM PRICE

The services that are not included in the price list and that you can benefit from as extras are all lunches and beverages taken during the trip. At the same time, the extra private expenses you make in the area and the entrance fees to museums and ruins are not included in the price.

JOURNEY POINTS OF GİTO TOUR

We have a guide that adapts to you in many travel destinations. Fırtına valley, Goboş Bridge, Şimşir Forests, Gito Plateau, Palovit Waterfall, Zilkale. Şenyuva village is also among our sightseeing spots. At the same time, the Badara plateau is among the places we pass by after visiting the Gito plateau. You can contact us for information.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: GİTO YAYLASI TURU
1