Menu
Your Cart

AMASYA-TOKAT TURU

AMASYA-TOKAT TURU
AMASYA-TOKAT TURU
AMASYA-TOKAT TURU
AMASYA-TOKAT TURU
AMASYA-TOKAT TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

 Karadeniz’in eşsiz güzellikleri ile karşılaşacağınız bir başka turumuz Amasya tokat turudur. Bu tur bağlamında sizlere farklı hizmet olanakları sunuyor, müşterilerimize özel imkanları bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz program içeriğimiz ile sizleri keyifli bir yolculuğa davet ediyoruz.

 1.Gün Gidilecek Yerler

 Kıymetli misafirlerimiz ile birlikte belirlenen saatte acentemiz önünden araçlarımız kalkacaktır. Gerek yol üzerinden gerekse acentemiz önünden sizleri alarak yolculuğuma başlıyoruz. Samsun şehrine varıp öğle yemeği molası veriyor, yemek molası ardından program içeriğini sizlerle detaylıca paylaşıyoruz. Bandırma vapuru, amazon köyü, samsun müzesi, hayvanat bahçesi gibi önemli yapıların yanı sıra Atatürk anıtı, Amisos tepesi gibi alanlara da uğrayacağız. Turumuzu tamamladıktan sonra Amasya şehrine doğru hareket edeceğiz. Konaklama ve akşam yemeğini otellerimizde gerçekleştireceğiz.

 2.Gün Gidilecek Yerler

 Otelimizde yer alan kahvaltının ardından rehberimiz ile birlikte turumuza başlıyoruz. Şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya da kral kaya mezarlıklarını gezerek şehri keşfetmeye ilk adımı atıyoruz. Ferhat şirin müzesi, Ferhat ve şirin su kanalının yanı sıra alanda yer alan müzeleri, camileri de gezeceğiz. Aynı zamanda Amasya evleri ve saat kulesi de rehberimizin anlatımı ile birlikte inceleyeceğimiz yerler arasındadır. Turumuzu tamamlamanın ardından şehrimize geri dönüş için yola çıkacağız.

 3.Gün Gidilecek Yerler

 Kıymetli konuklarımız ile yolculuk boyunca verimli ve konforlu bir dönüş gerçekleştirerek ayrılıyoruz. Şehre vardığımızda siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerini dinleyerek gezimizi sonlandırıyoruz. İçerik hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilir, sitemiz aracılığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli yolculuklar dileriz.

 Ücret İçerik Özellikleri

 Ücret kapsamında sizlere sunduğumuz hizmetler araç içi ikramlar, seyahat sigortası, profesyonel rehberliğin yanı sıra otel konaklaması ve konforlu araç ile ulaşımdır. Aynı zamanda otelde gerçekleştirecek olan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de dâhildir. Ücrete dâhil olamayan hususlar ise yemeklerde alınmış olan ekstra içerecekler, müze ve ören yeri giriş ücretleri, öğle yemekleri ve ekstra yapılan harcamalar olarak aktarılabilir. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına turlarımızda çeşitli indirimler uyguluyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: AMASYA-TOKAT TURU
1