Menu
Your Cart

ADANA HATAY MERSİN TURU

ADANA HATAY MERSİN TURU
ADANA HATAY MERSİN TURU
ADANA HATAY MERSİN TURU
ADANA HATAY MERSİN TURU
ADANA HATAY MERSİN TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Türkiye’nin güzide şehirlerini herkes mutlaka dolaşmak uzun vakitler geçirmek ister. Ancak bunu kendi başınıza yapmak hem zor hem de maddi anlamda sıkıntılar doğurabilir. Bu sebeple bizler turizm yolculuklarımızla sizlere hizmet veriyor, turlarımızı beğeneceğiniz şekilde hazırlıyoruz.

Adana-Hatay-Mersin turumuzda 2 gün 4 gece boyunca sizlere bu şehirleri gezdiriyor, tarihi yerlerini rehberlerimiz eşliğinde anlatıyoruz. Son derece konforlu otobüslerimiz ile yaptığımız yolculuklarda vardığımız şehirlerdeki konaklama mekanlarını öncesinden hazırlıyor gün sonunda yorgunluğunuzu alacak olan otellere sizleri bırakıyoruz. Daha sonrasında belirtilen saatte sizleri alıp turumuza olduğumuz yerden devam ediyoruz.

Hatay Gezimiz

Turumuzun ilk durağı olan Hatay’a ilk vardığımızda önceden belirlediğimiz mekanda keyifli bir kahvaltı keyfi yapmanızı sağlıyoruz. Ardından ise şehrin tarihi mekanlarında rehberliğimiz eşliğinde sizleri gezdiriyoruz. Hatay’ı gezerken ilk adresimiz Beşikli Mağarası ve SamandağıTitus tünelleri oluyor.

Buradaki gezimizin ardından sizi Hatay’ın Çevik Plajı ile tanıştırarak Harbiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Anadolu’nun ilk camisi olan Habibi Neccar Camisi’nde kendimizi buluyoruz.

Bu yerin ardından son durağımız dünyanın en büyük 2. Mozaik müzesi olan Antakya Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Burada turumuzu tamamladıktan sonra önceden sizler için hazırladığımız otellere dinlenmeniz için sizleri bırakıyoruz.

Adana Gezimiz

Adana’ya geldiğimizde ise ilk olarak Orta Doğu’nın en büyük camisi olan ve 28.500 kişinin ibadet edebildiği Sabancı Merkes Camisi’ni geziyoruz. Bir sonraki duraklarımız ise dizi ve filmlere konu olan Adana Taş köprü oluyor.

Öğle yemeğimizin ardından Adana Sinema Müzesini ve Atatürk Evi’ni geziyoruz. Daha sonra ise Adana’nın güzel manzaralarında resimler çektirerek buradaki turumuzu tamamlıyoruz.

Mersin Gezimiz

Adana’dan sonra son durağımız olan Mersin’de Tarsus Şelalesine hareket ederek ziyaretimize başlıyoruz. Tarsus’un tarihi yerlerini gezdikten sonra Eshab-ı Kehf Mağarası’nı gezdiriyoruz. Turumuzu ise Nusret Mayın Gemisi ziyareti ile tamamlayıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Fiyatlarımız

Rize ve Trabzon illerinden aldığımız yolcularımızla çıktığımız yolculukta fiyatlarımız son derece uygundur. Bu fiyatların içerisinde konaklama ve yemek ücretleri de yer almaktadır. Bu sayede gezerken ekstra ücret ödemeden karnınızı doyurabilir ve konaklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1