Menu
Your Cart

RİZE ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU

RİZE ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU
RİZE ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU
RİZE ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU
RİZE ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU
RİZE ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Güzel turistik bir gezi için siz misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Bir gece 2 gün doya doya keyifli bir tur için bekliyoruz. Rize ve Trabzon çıkışlı olarak planladığımız Kapadokya turumuzun programı dolu bir şekilde sizin için en iyi şekilde hazırlanmıştır.

 1. Gün

 Değerli misafirlerimizi saat 18:00 de Rize de ve 19:00 da Trabzon da karşılıyoruz. karşılama personelimiz sizi en güzel şekilde ve güleryüzle karşılamaya özen gösterecektir. Oturma yerleriniz belirlendikten sonra konusunda uzman ve tecrübeli rehberimiz eşliğinde yolculuğumuz başlıyor. Rehberimiz her konuda sizi ayrıntılı olarak bilgilendirecektir. Turumuzun ilk durağı Nevşehir ili Ürgüp ilçesi olarak planlanmıştır. Ama uygun olan noktalarda da ihttiyaç gidermek için kısa molalar verilecektir.

 2. Gün

 Kapadokya ya erken bir saat diliminde varmayı planlıyoruz. Varış noktasında kahvaltı yapılarak dinlenmek için mola verilecektir. Kahvaltı bitiminden sonra rehberimiz önderliğinde tur programı başlayacaktır. Her gezilen yer ile ilgili tüm bilgiler size aktarılacaktır.

 Tur Programında Gezilecek Yerler

 Tur programımızda sırası ile aşağıda ki yerler ziyaret edilecektir.

 -İlk durak Asmalı Konak

 -Turason Şarap Fabrikası

 -Çanak Çömlek Atölyesi

 -Muhteşem Yer Altı Şehri

 -Uçhisar Kalesi

 -Sallanan Köprü

 -Kızılırmak ziyareti

 -Muhteşem manzaralı Devrent Vadisi

 -Müze severler için Zelve Açık Hava Müzesi

 -Muazzam görüntüsü ile Peri Bacaları

 Tur Sonu

 Tur sonunda değerli misafirlerimizi gece konaklayacakları otele götürüyoruz. Akşam yemeği konuklarımıza otelde ikram edilecektir.

 Extra Verilen Hizmetler

 Misafirlerimizden isteyenler otelde dinlenebileceği gibi isteyenlerde Türk Gecesi'ne katılım sağlayabilir. Türk gecesi extra ücretlidir. Yine balon turu yapmak isteyen misafirler rezervasyon yaptırarak katılım sağlayabilir. Misafirlerimizin muazzam bir deneyim için yapacakları balon turu oldukça erken saatte yapılmaktadır. Böylece Kapadokya semalarında günü karşılamaktadırlar. Öğle yemeği Taş restorantta verilecektir. Fakat öğle yemeği de extra hizmete girmektedir.

 Konaklama

 Siz sevgili misafirlerimizi gece konaklamada ağırlamak için seçtiğimiz otel Perissia Hotel'dir. Otel 5 yıldıza sahip bir oteldir ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

 Arzu eden misafirlerimizin balon turundan sonra geri dönüş yolculuğu başlayacaktır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1