Menu
Your Cart

RİZE ÇIKIŞLI RİDOS TERMAL TURU

RİZE ÇIKIŞLI RİDOS TERMAL TURU
RİZE ÇIKIŞLI RİDOS TERMAL TURU
RİZE ÇIKIŞLI RİDOS TERMAL TURU
RİZE ÇIKIŞLI RİDOS TERMAL TURU
RİZE ÇIKIŞLI RİDOS TERMAL TURU
0TL

Mevcut Seçenekler:

Lüks aracımızla konforlu bir yolculuk yapacağınız, 1 gece 2 gün süren bu turumuzda huzurun tadını çıkaracaksınız. Sağlığınız için son derece faydalı olan termal havuzumuzda keyifli vakit geçirecek, otelimizin açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğinde lezzetli yiyeceklerle karnınızı doyuracaksınız. Kendinizi rahatlatacak, şımartacak ve vücudunuzdaki bütün negatif enerjiden kurtulacaksınız.

İki ve üç kişilik odalarımızda Rize kalkışlı fiyat 2250 TL olmaktadır.Şimdi ise sağlığınıza oldukça faydalı olan bu turumuzun detaylarını inceleyelim;

1. Gün

Saygıdeğer misafirlerimiz olan sizleri, sevecen çalışanlarımızla birlikte saat 11.00’de Ripark Turizm ofisimizin önünde karşılıyoruz. İkizdere yolundan giderek turumuza başlıyoruz. İlk olarak doğal maden suyunda molamızı vermekteyiz. Kayaların içinden akan maden suyunun tadına baktıktan sonra bırakmak istemeyeceksiniz.

Sağlıklı ve mineralli maden suyunun tadını çıkardıktan sonra turumuza termal otelimize gelerek devam ediyoruz. Otelimize yerleşen konuklarımız otelimizin termal havuz, spa, hamam ve fitness hizmetlerinden faydalanabilirler. Sağlığınız için oldukça faydalı ve belgeler ile onaylanmış bir yerde olduğunuz için istediğiniz gibi tadını çıkarmak en doğal hakkınız. Akşam yemeğimizi konaklama otelimizde yedikten sonra günümüzü burada sonlandırıyoruz.

Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde

Konaklama Oteli: Ridos Termal Otel

2. Gün

İkizdere Vadisi’nde güne huzurla başlıyoruz. Otelimizde kahvaltımızı ettikten sonra konuklarımız havuzda veya doğada istedikleri gibi serbest zaman geçirebilirler. Dere manzarasına karşı temiz havayı ciğerlerinize doya doya çekerek çayınızı yudumlayabilir, huzurla kendinizi şımartabilirsiniz.

Saat 12.00’de eşyalarımızı toplayarak hüzünle turumuzu sonlandırıyoruz.Tur programımızı sonlandırdıktan sonra Rize’ye dönüyoruz. Siz saygıdeğer misafirlerimizi başka bir turumuzda ağırlamayı heyecanla bekliyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım

• 1 Gece Otelde Konaklama

• 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

• 1 Açık Büfe Akşam Yemeği

• Rehberlik Hizmeti

• Zorunlu Seyahat Sigortası

• Termal Havuz, Sauna, Hamam Hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Tüm ekstra harcamalar

• Yemeklerde alınan ekstra içecekler

• Öğle yemekleri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
1